vladimir_ruzicka

Vladimír Růžička prodloužil smlouvu

Dnes se konala oficiální tisková konference národního týmu. Přečtěte si nejzajímavější informace.

Vladimír Růžička podepsal novou smlouvu

Když trenér Vladimír Růžička nastopil na reprezentační lavičku uzavřel smlouvu do domácího MS. V posledních dnech se tak začaly objevovat spekulace, kdo bude novým trenérem reprezentace. Vladimír Růžička dnešní tiskovkou vše rozsekl. Prodloužil smlouvu s národním týmem i na sezónu 2015/2016 a navíc si vymohl i možnost trénovat v klubu. Jaký to bude, to se dozvíme pravděpodobně po mistrovství světa.

Začala příprava na MS 2015

Dnešním dnem začala příprava na Mistrovství světa v Praze. Spousty hráčům již skončila sezóna a potřebují být stále na ledě. Proto příprava startuje už 7 týdnů před začátkem MS. Postupně se budou připojovat jak hráči, kteří hrajou se svými kluby playoff, tak hráči z NHL.

První část nominace pro přípravný kemp

A je to venku. Vladimír Růžička zveřejnil nominaci na přípravný kemp. Další hráči se budou postupně připojovat. Závěrečnou nominaci bude oznámen po zápasech s Finskem.

 

Oficiální dresy

Na tiskové konferenci byly představeny i oficiální dresy pro rok 2015. Nutno dodat, že se nejedná o žádný módní výstřelek. Na dresech najdeme i loga nejvýznamějších sponzorů českého národního týmu, Pilsen Urquel, Sencor, ČEZ Group, Škoda nebo Česká televize. Dresy budou brzy k zakoupení v oficiálním eshopu.